Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

AÇIK KÖKLÜ FİDAN TESLİMAT TARİHİMİZ 20 KASIM 2023'TÜR.

Fidan Rehberi | Fidansec.com

28 Mar Avşa Adası Apart Fiyatları 2024
admin 0 39
Avşa Adası otelleri, size denize sıfır konfor ve özgürlük sunan ideal bir konaklama seçeneği sunmaktadır. Balıkesir ili Marmara ilçesinde yer alan Avşa adası uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunan eğlence dolu bir tatil beldesidir. Avşa apart otellerde yemeklerinizi dilediğiniz gibi pişirme ve kendi damak zevkinize göre tatil yapma imkanı sunulu..
28 Mar Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 2024
admin 0 194
Avşa Adası, 2024 yılında uygun fiyatlı pansiyon seçenekleri ile tatilcileri ağırlayan bir cennet köşesidir. Kişi başı 500 TL'den başlayan güncel fiyatlar ile sizlere bu güzellikleri keşfetmek için konaklama konusunda birçok alternatif sunulmaktadır.Denize yakın konumları ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Avşa pansiyonları, özellikle Avşa ve Yiğitl..
28 Mar Avşa Adası Tatil Rehberi 2024
admin 0 345
Avşa Adası, Marmara Denizi'nde bulunan ve tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği güzel bir tatil beldesidir. Siz de bu güzel adayı keşfetmek istiyorsanız, konaklama seçenekleri arasında pansiyonlar, apartlar ve günlük kiralık evler bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında size en uygun olanını seçerek, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.Avşa A..
25 Mar Dantel İpi
0 39
El sanatları, özellikle de dantel işlemeleri, zarafet ve estetiğin simgesi olarak bilinmektedir. Dantel ipi, estetik özelliklere sahip olan çok şık dantel modellerinin ortaya çıkarılmasında kullanılmaktadır. Hem geleneksel hem de modern tasarımlarda kullanılan dantel ipi ince detaylarda büyük bir etkiye sahiptir.Dantel ipi, genellikle pamuk, ipek, ..
21 Feb Burda Dergisi
0 176
Burda Dergisi, moda, el işi ve dikiş konularında dünya çapında tanınan bir yayındır. Almanya merkezli olan Burda, uzun bir geçmişe sahiptir ve derginin kökenleri 1950'lere kadar uzanır. Dergi, moda tasarımı, dikiş teknikleri, desen çıkarma, el işi projeleri ve ev dekorasyonu gibi konuları kapsayan geniş bir içeriğe sahiptir.Burda Dergisi, moda endü..
13 Dec Ceviz Fidanı Tozlayıcıları
0 1518
Ceviz oluşumunun ilk aşaması ağacın çiçek açarak tozlaşma (döllenme) işleminin gerçekleşmesidir. Erkek çiçek ve dişi çiçek bulunan ağacın erkek çiçekteki tozları rüzgarla dişi çiçeğe ulaşarak tozlaşma olayını tamamlar.      Ceviz bahçesinde tozlayıcı ağaç bulundurmak oldukça önemlidir. Ana ağaçlara uygun tozlayıcı ağaçlar verimliliği yüzde elli ora..
13 Dec Ceviz Fidanı Üretimi Nasıl Yapılır?
0 598
Ceviz fidanı bir çeşit meyve ağacıdır. Ceviz ağacı kök, gövde, dal, yaprak ve meyveden oluşan bir ağaç çeşididir. Eylül ve Ekim aylarında meyve verir. Besin değeri oldukça yüksek olan meyvenin insan sağlığına faydaları saymakla bitmez. Ceviz meyvesi dünya üzerine en çok yayılan meyve olma özelliğine de sahiptir. Ceviz fidanı üretimi nasıl yapılır v..
11 Oct En İyi Badem Fidanı Hangisidir?
0 353
En iyi badem fidanı olarak Kaliforniya'da Nonpareil badem fidanı'ndan sonra Texas badem fidanı yaygın bir fidan çeşidi olarak bilinmektedir. Online olarak web sitemizden badem fidanı alışveriş hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Siz değerli müşterilerimiz için en iyi badem fidanı satış hizmeti sunuyoruz. Sitemizden yapacağınız online alışverişleri..
21 Sep Aşılı Ceviz Fidanı Nasıl Üretilir?
0 2854
Ceviz fidanlarının daha verimli ceviz ağacına dönüştürülmesine ceviz fidanı aşılama  (vegetatif çoğaltma) adı verilmektedir. Aşılı ceviz fidanı iki ceviz bitkisinin profesyoneller tarafından birleştirilerek tek fidan bitkisi haline getirilmesidir. Ceviz fidanlarının aşılanması diğer meyve ağaçlarına nazaran daha zor olmakla birlikte aşıların yapılı..
25 Feb Ceviz Fidanı Dikerken Hangi Gübre Kullanılır?
admin 0 1792
Ceviz fidanı dikimi yapıldıktan sonra gübreleme işlemlerinizde organik solucan gübresini öneriyoruz. Fidanların kök yapısının hızlı ve güçlü gelişmesini sağlayan yeni nesil gübre çeşidi olan solucan gübresi yaprak gelişiminide arttırırken ağaçlarda daha sık çiçeklenmeyi sağlar. Gelin bu mucizevi gübrenin mimarları solucanların yapısını detaylı ince..
18 Jan Badem Fidanı çeşitleri nelerdir ?
0 13051
Tarıma elverişli ülkemizde yetişebilen badem meyvesi hakkında bilinmeyenleri, badem çeşitlerini ve yetişme koşullarını siz üreticilerimiz için ele aldığımız yazımızda verimli ve karlı badem fidanı yetiştirmek isteyen çiftçilerimize fidansec.com olarak tam destek sağlıyoruz.. Badem Nedir ve Yetişme Koşulları Nelerdir?Badem: Ağaçta yetişen, bahar ve ..
17 Dec Kestane Çeşitleri En İyi Kestane Fidanı Hangisidir ? | Fidansec.com
0 19923
Kestane; ağaçlarda yetişen, Sonbahar da meyve veren, geniş yapraklı yüksek gövdeli bir ağaç olup, meyvesinin dışı dikenli koza, kahverengi sert kabuk ve son olarak en içte sarı zar şeklinde 3 kat kabuğu olan besin ve protein değeri yüksek kuru yemiş olarak ta kullanılan, pazar değeri yüksek ( pazarda kilosu 20 tl den başlayan) bir meyvedir.İnsan sa..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)