Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

AÇIK KÖKLÜ FİDAN TESLİMATLARIMIZ 20 KASIM 2022'DE BAŞLAMIŞTIR.

Fidan Rehberi | Fidansec.com

06 May Avşa Adası
admin 0 149
Avşa Adası, Marmara Denizi'nde bulunan ve tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği güzel bir tatil beldesidir. Siz de bu güzel adayı keşfetmek istiyorsanız, konaklama seçenekleri arasında pansiyonlar, apartlar ve günlük kiralık evler bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında size en uygun olanını seçerek, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.Avşa A..
17 Apr Kedilerde FIP Hastalığı ve Etkileri
0 184
FIP (Feline İnfüzyon Peritoniti), Feline Corona Virüsü (FCoV) adlı virüsün mutasyona uğraması sonucu ortaya çıkan, kediler için yaşamı tehdit eden bir viral hastalıktır. FIP hastalığı, iki ana formda meydana gelir: Kuru FIP ve Islak FIP.Kuru FIP: Bu türde, vücutta granülomatöz iltihaplar oluşur ve organların işlevlerinde aksaklıklara yol açar. Kara..
30 Mar Terzi Dikimi Banyolar İçin Torunil
0 154
Duşakabin modelleri zengin bir portföye sahiptir. Müşterilerin banyolarının tercihine ve genişliğine göre tercih edebilecekleri seçenekler mevcuttur. Büyük bir banyonuz varsa isteğe bağlı terzi dikimi banyolar için torunil duş kabini ile konforlu bir banyonun keyfini çıkarabilirsiniz. Bu modeller ferah bir ortam yaratırken banyo tasarımınızı da mod..
19 Mar Silikon Conta
0 198
Silikon contalar, otomotiv, elektronik, inşaat ve tüketim malları endüstrilerinde geniş bir uygulama alanına sahiptir. Silikon contalar, yüksek sıcaklık uygulamalarında 150°C'ye kadar ve düşük sıcaklık uygulamalarında eksi 130°C için dayanıklı olarak bilinmektedir.  Alev direnci veya iyi elektrik yalıtımı gibi özel özelliklere sahip silikon contala..
01 Feb Tanıtım Standı
0 316
Dışarıda kalabalık ortamlarda reklam yapılmak amacıyla tanıtım standı kullanılmaktadır. Bu standların kullanılması ile birlikte etkili bir reklam yapılması mümkün olmaktadır. Tanıtım standları farklı modeller olarak sunulmaktadır. Öncelikle bu standların kullanımı tanıtımı yapılacak olan ürün veya hizmetlerin en iyi şekilde yapılmasını sağlamaktadı..
01 Feb Kaşe Kaban
0 187
Kaşe kabanlar oldukça sıcak tutan ve soğuk kış günlerinde mutlaka kullanılması gereken parçalarıdır. Bu kaban çeşitleri farklı modeller ve renkler olarak sunulmaktadır. Özellikle kadınlar için tasarlanan bu kabanlarda deri kullanımı söz konusu olmaktadır. Kaşe ve derinin kombinlenmesi ile ortaya çıkan bu modeller kendi tarzını ortaya koymaya çalışa..
13 Dec Ceviz Fidanı Tozlayıcıları
0 1169
Ceviz oluşumunun ilk aşaması ağacın çiçek açarak tozlaşma (döllenme) işleminin gerçekleşmesidir. Erkek çiçek ve dişi çiçek bulunan ağacın erkek çiçekteki tozları rüzgarla dişi çiçeğe ulaşarak tozlaşma olayını tamamlar.      Ceviz bahçesinde tozlayıcı ağaç bulundurmak oldukça önemlidir. Ana ağaçlara uygun tozlayıcı ağaçlar verimliliği yüzde elli ora..
13 Dec Ceviz Fidanı Üretimi Nasıl Yapılır?
0 470
Ceviz fidanı bir çeşit meyve ağacıdır. Ceviz ağacı kök, gövde, dal, yaprak ve meyveden oluşan bir ağaç çeşididir. Eylül ve Ekim aylarında meyve verir. Besin değeri oldukça yüksek olan meyvenin insan sağlığına faydaları saymakla bitmez. Ceviz meyvesi dünya üzerine en çok yayılan meyve olma özelliğine de sahiptir. Ceviz fidanı üretimi nasıl yapılır v..
11 Oct En İyi Badem Fidanı Hangisidir?
0 231
En iyi badem fidanı olarak Kaliforniya'da Nonpareil badem fidanı'ndan sonra Texas badem fidanı yaygın bir fidan çeşidi olarak bilinmektedir. Online olarak web sitemizden badem fidanı alışveriş hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Siz değerli müşterilerimiz için en iyi badem fidanı satış hizmeti sunuyoruz. Sitemizden yapacağınız online alışverişleri..
21 Sep Aşılı Ceviz Fidanı Nasıl Üretilir?
0 2191
Ceviz fidanlarının daha verimli ceviz ağacına dönüştürülmesine ceviz fidanı aşılama  (vegetatif çoğaltma) adı verilmektedir. Aşılı ceviz fidanı iki ceviz bitkisinin profesyoneller tarafından birleştirilerek tek fidan bitkisi haline getirilmesidir. Ceviz fidanlarının aşılanması diğer meyve ağaçlarına nazaran daha zor olmakla birlikte aşıların yapılı..
25 Feb Ceviz Fidanı Dikerken Hangi Gübre Kullanılır?
admin 0 1355
Ceviz fidanı dikimi yapıldıktan sonra gübreleme işlemlerinizde organik solucan gübresini öneriyoruz. Fidanların kök yapısının hızlı ve güçlü gelişmesini sağlayan yeni nesil gübre çeşidi olan solucan gübresi yaprak gelişiminide arttırırken ağaçlarda daha sık çiçeklenmeyi sağlar. Gelin bu mucizevi gübrenin mimarları solucanların yapısını detaylı ince..
18 Jan Badem Fidanı çeşitleri nelerdir ?
0 9563
Tarıma elverişli ülkemizde yetişebilen badem meyvesi hakkında bilinmeyenleri, badem çeşitlerini ve yetişme koşullarını siz üreticilerimiz için ele aldığımız yazımızda verimli ve karlı badem fidanı yetiştirmek isteyen çiftçilerimize fidansec.com olarak tam destek sağlıyoruz.. Badem Nedir ve Yetişme Koşulları Nelerdir?Badem: Ağaçta yetişen, bahar ve ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)