Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

AÇIK KÖKLÜ FİDAN TESLİMAT TARİHİMİZ 20 KASIM 2023'TÜR.

Teslimat Koşulları

Değerli Müşterimiz;

Fidansec.com web sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz; sistem tarafından banka onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi,Salı,Çarşamba, Perşembe, Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.

Teslimat adresinin Fidansec.com'un Balıkesir Bandırma'daki tesislerine uzaklığına göre kargo şirketi siparişinizi 1-3 gün içerisinde size ulaştıracaktır.

Özel sipariş ürünlerin teslim süreleri üretim ve tedarik zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında özellikle belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Fidansec.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stok tükenmesi ve benzeri ticari imkânsızlık halleri, beklenmeyen haller, mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen sokağa çıkma yasağı, hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durum size bildirilecektir. Bu takdirde siparişin iptal edilmesi, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesi, ve/veya teslimat süresini engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilirsiniz.

Siparişi iptal etmeniz halinde sorunsuz iade işlemlerinde ödediğiniz tutar en geç 7(yedi) iş günü içinde iade edilir.