Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

ÜRETİCİDEN FİDAN

Ceviz Fidanı Fiyatları

10 Adet Chandler Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Franquette (AÇIK KÖKLÜ) 10 Adet Chandler Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Franquette (AÇIK KÖKLÜ)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: 10CHANDLER-1FRANQUETTE
10 adet açık köklü Chandler ceviz fidanını 1 adet tozlayıcı Franquette ile birlikte sizlere özel ambalajlı gönderiyoruz. Fidanlarımız ismine doğru TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ONAYLI sertifikalıdır. Fidan paketimiz hobi bahçesi kurmak isteyenler için oldukça idealdir. 10 metre aralık ile 1 dönüm arsaya ..
299,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: 10FERNOR-1FERNETTE
10 adet fernor ceviz fidanını 1 adet tozlayıcı fernette ile birlikte; sizlere özel ambalajlı gönderiyoruz. Fidanlarımız ismine doğru TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ONAYLI sertifikalıdır. Fidan paketimiz hobi bahçesi kurmak isteyenler için oldukça idealdir. 10 metre aralık ile 1 dönüm arsaya rahatlık ile d..
299,00TL
Chandler 2 Yaşında Ceviz Fidanı (Açık Köklü) Chandler 2 Yaşında Ceviz Fidanı (Açık Köklü)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: 2YASCHANDLER
2 yaşında ceviz fidanı Chandler cinsi açık köklü fidanlarımız satıştadır. Tüm ceviz fidanlarımızın kökleri 2 yaşındadır. Fidanlarımız chandler cinsi göz aşıdır. açık köklü ceviz fidanı çeşitlerimizin kasım ile nisan ayları arasında dikimi uygundur. Chandler ceviz fidanı ürünümüz tüm fidanl..
29,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: FERNETTE-100-120
Açık köklü fernette ceviz fidanı fernor ceviz fidanının tozlayıcısı olarak dikilmektedir. İsmine doğru sertifikalı olarak üretilen fernette ceviz fidanı 10 adet fernor ceviz fidanı alımlarınızda 1 adet sipariş verilmelidir. Fidanlarımızın tamamı fidanda güvenin ismi Güneş Fidancılık garantisi, ..
32,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: FERNOR-100-120
Açık köklü fernor ceviz fidanı ismine doğru sertifikalı olarak 1988 yılından günümüzde Balıkesir bölgesinde fidanda güvenin ismi Güneş Fidancılık garantisi, Tarım ve Orman Bakanlığı izni ile üretilmektedir. Fransız menşeili 1800 rakıma kadar dikilebilen fernor ceviz fidanı salkım şeklinde bol m..
29,00TL
Franquette Ceviz Fidanı Açık Köklü (CHANDLER TOZLAYICISI) Franquette Ceviz Fidanı Açık Köklü (CHANDLER TOZLAYICISI)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: FRANQUETTE-ACIKKOKLU
Açık köklü franquette ceviz fidanı chandler ceviz fidanının tozlayıcısıdır. Açık köklü franquette ceviz fidanı ismine doğru sertifikalı olarak fidansec.com güvencesi Güneş Fidancılık garantisi ile gönderilmektedir. Açık köklü(çıplak köklü) franquette ceviz fidanı fidansec.com'da çok u..
32,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: HOWARDCEVIZFIDANI
Howard ceviz fidanı pedro melezi olan kaliteli ceviz meyveleri veren bir çeşittir.1400 rakıma kadar dikilen Howard ceviz fidanı %80-90 oranında yan dallarından meyve vermektedir. Howard ceviz fidanı yarı dik gelişir ve tozlayıcıları fernette ve franquettedir.Sık çit şeklinde dikime uygun olan Howard..
32,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: KIRMIZICEVIZFIDANI
Kırmızı ceviz fidanı özel üretim olup firmamızda kırmızı renkte meyve veren aşılı gerçek kırmızı ceviz fidanı üretim ve satışını gerçekleştirilmektedir. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi tarafından geliştirilen kalsiyu cinsi ceviz olan fidanının son 2 yıldır ülkemizde satışı gerçekleştirilmekted..
50,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: LARACEVIZFIDANI
Lara Ceviz Fidanı, Fransa kökenlidir. Yan dallardan yüksek verim sağlayabildiğiniz Lara ceviz fidanı, Fernette ve Franquette türleri ile tozlanmaktadır. Yüksek rakımlı yerlere dikime uygundur. Kuzey yamaçlarına dikilen ceviz fidanında düşük verim gözlenir.İç randıman oranı %45-50 arasındadır. Y..
32,00TL
Pedro Ceviz Fidanı Pedro Ceviz Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: STOKTA YOK
Pedro ceviz fidanı Fransız kökenlidir. Yan dallarından meyve veren bir çeşittir. Kendi kendine tozlayabilen çeşidin bir diğer tozlayıcısı da Franquette ceviz fidanıdır. Kıyılarda ve rakımı düşük yerlerde daha iyi verim sağlayan Pedro, ılıman bölgelerde daha çok tercih edilmektedir. Kabuktan çabuk ay..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Ceviz fidanı dikerek sizde geleceğinize bugün iyi bir yatırım yapın. Balıkesir Bandırma Sahil Yenice Köyü'nden ceviz fidanı çeşitleri 12 TL'den başlamaktadır.

Ceviz Fidanı Fiyatları

Ülkemizde fidan satın alarak bahçe kuran kişilerin son yıllarda artmasının başlıca sebepleri arasında ceviz fidanı üreticiliğinin gelişmesi gelmektedir. Fidan fiyatları da bu sebeple üretici sayısının çok olduğundan oldukça uygundur.

En İyi Faturalı, Sertifikalı, Garantili Chandler Bodur Ceviz Fidanı Fidansec.com'da!

Fidanlarımızın tamamı kendi üretimimiz olup ürünlerimiz 1. sınıf kalitededir. Satışlarımız çeşit garantilidir. Fidanlarımız yarı bodur gelişmektedir. Piyasada bodur, salkım cinsi ile satılan ismine doğru sertifikalı bir fidan türü yoktur. Bu fidanlar tek cinstir. Onun adı da çetnır diye okunan chandlerdir.

10 Adet Aşılı Chandler Ceviz Fidanı Paketi Fiyatları

İnternette araştırma yaparken 10 adet ceviz fidanı 99 TL, 25 adet ceviz fidanı 99 TL yada 20 adet 79 TL gibi TV reklamındaki ürünlere dair bilgilere rastlarsınız. Aslında işin aslına baktığımızda gerçekte böyle bir fidan paketinin yer almadığını ancak TV'de aşısız olarak satılan sahte aşılı fidan reklamlarından görerek kullanıcıların böyle aramalar yapmasından dolayı bu önerilerin sistem tarafından otomatik olarak üretilmiştir. Bu fiyatlara gerçek aşılı fidan almak imkansızdır ancak süper indirim günlerinde %80'e varan indirimlerle en çok satan gerçek ismine doğru chandler, fernor, fernette, franquette cinsi fidan çeşitlerini fidansec.com'dan Güvenle sipariş verebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla Sertifikalı Ceviz Fidanı

Tarımda çeyrek asırlık bilgi birikimlerimizle üretmiş olduğumuz chandler ceviz fidanlarının en uygun fiyatlarla satışını gerçekleştiriyoruz. 1988'den beri güvenilir ceviz fidanı Güneş Fidancılık'tan alınır sloganı ile hizmet veriyoruz. Sertifikalı ceviz fidanlarımız ismine doğru aşılanmıştır. Fidanlarımız stoklarla sınırlı olduğu için erken sipariş vermeniz iyi fidanı alabilmeniz için oldukça önemlidir. Fidanlarımız tarlamızda özel kepçe ile sökülmekte olup kökleri zarar görmeden sizlere ulaşması hedeflenmektedir. Tarlamızdan bahçenize kargo yapılmaktadır. İsterseniz bahçelerinizin kurulumlarını biz yapabiliriz.

Aşılı Ceviz Fidanı Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?

Son yıllarda ceviz meyvesinin değerinin artması ve istenen aşılı fidan çeşitlerinin teminin kolaylığından ötürü son yıllarda artmıştır.
Biz Güneş Fidancılık fidansec.com olarak aşılı ceviz fidanı üretimimizi aynen şu şekilde gerçekleştirmekteyiz. 

 1. Tohumdan ceviz meyveleri ilkbahar aylarında tarlalarımıza tek sıra halinde ekilir.
 2. Temmuz ayı itibari ile filizlenen fidanlarımız ismine doğru göz aşı kalemleri ile aşılanır.
 3. Eylül ayında fidan bantları sökülür ve aşı kontrolleri yapılır.
 4. Tarlamızda 2 yıl sulanan fidanlarımız 2.yılın kasım ayında yapraklarını doğal yollarla dökmesinin ardından özel ekipmanlarla fidanlarımızın tarlalardan sökümü köklerine zarar vermeyecek şekilde yapılır.
 5. Aşılı ceviz fidanlarımız eğer bekleyecekse kum gömüye 10'arlı balyalar halinde alınır. Eğer gönderim yapılacak ise tarlamızdan bahçenize fidanlarımız ulaştırılır.

Balıkesir Bandırma Ceviz Fidanı Firmaları

Üretici firma sayısının sadece köyümüz Balıkesir Bandırma ilçesi Sahil Yenice Köyü'nde 200'den fazla olması da Ceviz fidanı fiyatlarının diğer meyve fidanlarına nazaran daha uygun olmasının başlıca sebeplerindendir. Ancak son yıllarda bazı firmalar yaşadıkları mali problemler nedeni ile (çok uygun fiyatlara maliyetin altında fidan satışı) firma sayısı azalmış olup 2020 yılı itibari ile 150 civarında aktif fidan firması bölgemizde faaliyet göstermektedir.

Sertifikalı, faturalı, istediğiniz boyda fidan sipariş vermek için fidansec.com sitemizden bölgenize uygun dikilebilecek çeşidi seçip sepetinize ekleyebilirsiniz. Kredi kartı ile Güvenli ödeme sistemini kullanan fidansec.com dan eft yada havale seçenekleri ile de fidan satın alabilirsiniz.

Dönümüne 400 TL Destekli Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı

Sizde üreticisi olduğumuz ismine doğru mavi sertifikalı ceviz fidanlarımızdan satın alarak devletimizden dekar başı 400 TL destek alabilirsiniz. Hibe desteğinin 2 geçerli şartı yer almaktadır. Birincisi mavi sertifikalı ceviz fidanı almak ikincisi en az 5 dönüm arazi üzerine ceviz bahçesi kurulumu yapmaktır.

En Uygun Chandler, Fernor, Fernette Aşılı Ceviz Fidanı - Sertifikalı Ceviz Fidanı

En uygun fiyatlarla ismine doğru aşılı çetnır, fernır, fernetti, franqutti satışı yapıyoruz. Kooperatif ürünü olan fidanlarımıza güvenebilirsiniz.

Uluslarası Standartta Aşılı Ceviz Fidanı Chandler Franquette Lara

Fidanlarımız ISO:9001 uluslararası standartlarındadır. Üretimlerimiz ziraat mühendisleri kontrolünde Tarım ve Orman Bakanlığı onaylı sertifikalı olarak gerçekleştirilmektedir. Çeşitlerimiz Sütçü İmam Üniversitesi'nde gerçekleştirilen deneylerin sonuçlarında elde edilen anaçlardan alınan kalemlerle aşılanarak üretilmektedir. Bu yüzden fidanlarımızın isim garantisi %100'dür. Biz 30 yıldır aşılı, sertifikalı satış yapmaktayız. Açık köklü ceviz fidanlarımızın 15 Kasımdan itibaren sökümleri başlamaktadır. Nisan ayı sonuna kadar dikimleri gerçekleştirebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Firma olarak 2020*2021 sezonunda ceviz fidanı ihalesi referansınız varmıdır?
  Evet Güneş Fidancılık olarak bir çok Belediye, Tarım Kredi Kooperatifi, Ziraat Odası, Ticaret Odası gibi sivil toplum kuruluşlarının fidan tedarikçisiyiz. İhalelere katılıyor va kazandığımız ihaleler sonucununda en iyi fidanların vatandaşlarımız tarafından dikimi için aracılık ediyoruz.
 • Ceviz fidanı en zaman dikilir?
  Ceviz yılın 12 ayı dikilebilen bir meyve fidanıdır. Ancak yaz ve kış döneminde dikilen fidanlar dikim türü olarak birbirlerinden farklıdır. Kış aylarında kasımdan nisana kadar açık köklü yaz aylarında sonbahar sonuna kadar ise tüplü fidan dikilmesi uygundur.
 • Ceviz fidanı üretim merkezi niçin Balıkesir Bandırma'dır ?
  Son 20 yıldır Balıkesir Bandırma Sahil Yenice Köyü ceviz fidanı üretim merkezi olarak anılmaktadır. Bunun bir çok sebebi vardır. Birincisi bölgenin cevizin sevdiği toprak ve iklim olarak rutubetli nemli bir iklime sahip olmasıdır. İkincisi fidan aşılama yöntemi olan göz ve kalem aşılarının Bandırma'da üretilen fidanlarda tutmasıdır. Üçüncüsü Bandırma'da aşı yapmayı bilen fidan üreticilerinin yer almasıdır. Dördüncüsü fidan üreticisi Bandırma'da 200'den fazla olduğu için fiyatların uygun tutularak üretim liderliğini diğer bölgelere bırakmamasındadır. Tüm bu ekosistem bir araya geldiğinde aşılı fidan için Bandırmalı fidan üreticilerinin başarısı Dünya'ya mal olmuş düzeydedir. Balıkesir Küçükbostancı köyü'de fidancılık ile anılsada bu köy Bandırma'da her yıl on milyondan fazla üretilen ceviz fidanı sayısının yüzde biri kadar fidan üretmemektedir.
 • Ceviz fidanı aşısı nasıl yapılır?
  Cevizde aşı; meyve çeşidi bilinen verimli başka bir ceviz ağacından alınan daldaki göz yada kalemlerin kesilerek tarlada yaz aylarında göz aşılama, kış aylarında kalem aşılama yöntemi ile yapılır. Aşının tam anlamı aslında şudur... Bir başka ağaçtan alınan anacın çeşit vermeyen ceviz fidanı ile birleştirilmesidir. Tabi bu konu başlı başına uzmanlık gerektirmektedir. Aşının doğru zamanda profesyonel kişilerce yapılması aşı bantlarının iyi sarılması bu bantların doğru zamanda sökülmesi lazımdır.
 • Ceviz fidanı alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  Ceviz fidanı alırken fidanın satıcısına, dikim türüne göre satın aldığınız zamana, satıcının beyanlarının doğruluğuna, çeşit türüne göre sipariş verilen fidanların dikilecek bölgeye uyumuna, fidanlarının mavi sertifikalı olmasına, fidancı ile yapılan sözleşmeye kadar bir çok faktöre dikkat edilmelidir.
 • Ceviz fidanında budama zamanı?
  Ön budama zamanı mayıs-haziran aylarında taç sürgünlerinde sık bölgelere yapılmalıdır. Yaz başında ön budama sağlandıktan sonra yaz ortası olan Ağustos aylarında asıl budama yapılmalıdır. Fidan dikiminde de fidan uçlarının budanarak taç sürgünlerinin önüne geçilerek önümüzdeki yıllarda ağacın gövdeye doğru gelişmesi sağlanmalıdır.
 • Ücretsiz ceviz fidanı nasıl alırım?
  Günümüzde bir ürünün ücretsiz olabilmesi imkansızdır. Konu bedava fidan satın almak için geçiyorsa bu durum aynıdır. Ancak devletimiz sizlere sunduğu hibe destekleri ile önümüzdeki yıllarda bedavaya gelecek bir yatırım için hibe destek programları oluşturmuştur. Dönümüne 400 TL hibe desteği sağlayan mavi sertifikalı ceviz fidanı dikimi hibe programı ile önümüzdeki 1.yıldan itibaren alacağınız geri hibe desteği ile bahçe kurulumunuzu bedavaya getirmek mümkündür.
 • Büyük boy ceviz fidanı dikmek verim açısından fayda sağlar mı ?
  Hayır sağlamaz ama bazı dikimciler büyük boy fidan satın alarak sadece içlerriini ferahlatmaktadırlar. Ceviz fidanının büyük büyüğüde küçüğüde aynı verimi vermektedir. Sadece yaş olarak farklı olan fidanlar yaşına göre daha erken yada daha geç meyve vermeye başlamaktadırlar.