Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

ÜRETİCİDEN FİDAN

Franquette

10 Adet Chandler Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Franquette  (AÇIK KÖKLÜ) 10 Adet Chandler Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Franquette  (AÇIK KÖKLÜ)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: 10CHANDLER-1FRANQUETTE
10 adet açık köklü Chandler ceviz fidanını 1 adet tozlayıcı Franquette ile birlikte sizlere özel ambalajlı gönderiyoruz. Fidanlarımız ismine doğru TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ONAYLI sertifikalıdır. Fidan paketimiz hobi bahçesi kurmak isteyenler için oldukça idealdir. 10 metre aralık ile 1 dönüm arsaya ..
220,00TL
Franquette Ceviz Fidanı Açık Köklü 100 CM ve Üzeri (CHANDLER TOZLAYICISI) Franquette Ceviz Fidanı Açık Köklü 100 CM ve Üzeri (CHANDLER TOZLAYICISI)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: FRANQUETTE-ACIKKOKLU
Açık köklü franquette ceviz fidanı chandler ceviz fidanının tozlayıcısıdır. Açık köklü franquette ceviz fidanı ismine doğru sertifikalı olarak fidansec.com güvencesi Güneş Fidancılık garantisi ile gönderilmektedir. Açık köklü(çıplak köklü) franquette ceviz fidanı fidansec.com'da çok u..
21,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: FRANQUETTE-TUPLU
Tüplü franquette ceviz fidanı chandler ceviz fidanının tozlayıcısı olarak satılmaktadır. Tüplü franquette ceviz fidanı ismine doğru sertifikalı olarak fidansec.com güvencesi Güneş Fidancılık garantisi ilegönderilmektedir.Tüplü franquette ceviz fidanı fidansec.com'da çok uygun fiyatlara sat..
12,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Franquette Ceviz Fidanı fiyatı 18,00 TL'den başlayan fiyatlarla fidansec.com'da. Chandler ceviz fidanı tozlayıcısı Franquette ceviz fidanı özelliklerini öğrenin ve bahçe kurun.

Fransa kökenli olan franquette ceviz fidanı, chandler ceviz fidanının tozlayıcısıdır. 10 chandler ceviz fidanına tozlayıcı olarak bir tane franquette ceviz fidanı dikilmesi yeterlidir.

Düşük verimli olan franquette ceviz fidanı yan dallarında az ve küçük meyve vermesi sebebiyle sayılı olarak dikilmektedir. Franquette ceviz ağaçları dikine uzar ve çok kuvvetli gelişir.

İlk yıllarda budama yapılması önemli olan ceviz fidanında, verim budaması yapmakta önemlidir. Kalın dal kesiminin yapılmaması gerektiği gibi büyüdüğü dönemde aşırı dal çıkmasını engellemek için ince dallar kesilebilir. 

Kabuğundan kolay ayrılan franquette cevizin ağırlığı ortalama 13 gramdır.