Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

ÜRETİCİDEN FİDAN

Chandler

10 Adet Chandler Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Franquette  (AÇIK KÖKLÜ) 10 Adet Chandler Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Franquette  (AÇIK KÖKLÜ)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: 10CHANDLER-1FRANQUETTE
10 adet açık köklü Chandler ceviz fidanını 1 adet tozlayıcı Franquette ile birlikte sizlere özel ambalajlı gönderiyoruz. Fidanlarımız ismine doğru TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ONAYLI sertifikalıdır. Fidan paketimiz hobi bahçesi kurmak isteyenler için oldukça idealdir. 10 metre aralık ile 1 dönüm arsaya ..
220,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: 2YASCHANDLER
2 yaşında ceviz fidanı Chandler cinsi açık köklü fidanlarımız satıştadır. Tüm ceviz fidanlarımızın kökleri 2 yaşındadır. Fidanlarımız chandler cinsi göz aşıdır. açık köklü ceviz fidanı çeşitlerimizin kasım ile nisan ayları arasında dikimi uygundur. Chandler ceviz fidanı ürünümüz tüm fidanl..
20,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: 20-30CMCHANDLER
2 yaşında 20-30 cm boylarındaki chandler ceviz fidanı açık köklü olarak uygun fiyatlarla satıştadır. Tüm ceviz fidanlarımızın kökleri 2 yaşındadır. Fidanlarımız ismine doğru anaçtan chandler ile yapılan göz aşıdır. EN AZ 10 ADET VE ÜZERİ ALIMDA FİYATI ADET BAŞINA 9 TL'dir.Chandler ceviz fidanı&..
9,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: 50-60CMCHANDLER
2 yaşında 50-60 cm boylarındaki chandler ceviz fidanı açık köklü olarak uygun fiyatlarla satıştadır. Tüm ceviz fidanlarımızın kökleri 2 yaşındadır. Fidanlarımız ismine doğru anaçtan chandler ile yapılan göz aşıdır. EN AZ 10 ADET VE ÜZERİ ALIMDA FİYATI ADET BAŞINA 12 TL'dir.Chandler ceviz fidanı..
12,00TL
Cisco Ceviz Fidanı Cisco Ceviz Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: CISCO106
Pedro cinsinin melezi olan Cisco ceviz fidanının meyve ağırlığı 11-12 gram arasındadır. Geç yapraklanan tür, ilkbahar geç donlarından da az etkilenir. Fidan dikiminde öncelikle 50-60 cm arasında bir çukur açılmalıdır. Fidanların zarar görmüş kısımları alınmalıdır. Ceviz fidanını toprağa yerleşt..
0,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: FERNETTE-100-120
Açık köklü fernette ceviz fidanı fernor ceviz fidanının tozlayıcısı olarak dikilmektedir. İsmine doğru sertifikalı olarak üretilen fernette ceviz fidanı 10 adet fernor ceviz fidanı alımlarınızda 1 adet sipariş verilmelidir. Fidanlarımızın tamamı fidanda güvenin ismi Güneş Fidancılık garantisi, ..
21,00TL
Franquette Ceviz Fidanı Açık Köklü 100 CM ve Üzeri (CHANDLER TOZLAYICISI) Franquette Ceviz Fidanı Açık Köklü 100 CM ve Üzeri (CHANDLER TOZLAYICISI)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: FRANQUETTE-ACIKKOKLU
Açık köklü franquette ceviz fidanı chandler ceviz fidanının tozlayıcısıdır. Açık köklü franquette ceviz fidanı ismine doğru sertifikalı olarak fidansec.com güvencesi Güneş Fidancılık garantisi ile gönderilmektedir. Açık köklü(çıplak köklü) franquette ceviz fidanı fidansec.com'da çok u..
21,00TL
Howard Ceviz Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: STOKTA YOK
Howard ceviz fidanı pedro melezi olan kaliteli ceviz meyveleri veren bir çeşittir.1400 rakıma kadar dikilen Howard ceviz fidanı %80-90 oranında yan dallarından meyve vermektedir. Howard ceviz fidanı yarı dik gelişir ve tozlayıcıları fernette ve franquettedir.Sık çit şeklinde dikime uygun olan Howard..
0,00TL
İverto Ceviz Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: İverto Ceviz Fidanı101
Arjantin kökenli olan İverto ceviz fidanı, Chandler ceviz fidanı için iyi bir tozlayıcı çeşittir. Meyveleri orta büyüklükte, 10-13 gram arasında değişmektedir. Her rakıma dikimi gerçekleştirilebilen ceviz fidanları eylül ayı içerisinde hasat edilmektedir. Fidan dikiminde öncelikle 50-60 cm..
0,00TL
Lara Ceviz Fidanı Lara Ceviz Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: Lara100
Lara Ceviz Fidanı, Fransa kökenlidir. Yan dallardan yüksek verim sağlayabildiğiniz Lara ceviz fidanı, Fernette ve Franquette türleri ile tozlanmaktadır. Yüksek rakımlı yerlere dikime uygundur. Kuzey yamaçlarına dikilen ceviz fidanında düşük verim gözlenir.İç randıman oranı %45-50 arasındadır. Y..
0,00TL
Meylannaise Ceviz Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: MEYLANNAISE107
Fernor ile beraber dikilmesi tavsiye edilen Meylannaise ceviz fidanı Fransız orijinlidir. Meyveleri kaliteli, orta kalınlıkta ve orta büyüklüktedir. Ticari değerleri yüksek olan açık köklü ceviz fidanları ilk yılında daha meyve vermeye başlar ve meyvelerinin kalitesi oldukça yüksektir. 1200 met..
0,00TL
Midland Ceviz Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: MIDLAND109
Midland cevizi fidanı; farklı aşılama yöntemleri kullanılarak üretilmektedir. Midland Ceviz Erken çiçeklenen çeşitler için tozlayıcı bir çeşit olarak kullanılan Midland cevizi çeşidi çok verimli bir çeşittir. Yan tomurcuklarda meyve verme oranı %75dir. Sıcak bölgelerde meyve kalitesi düşüktür.F..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)

Chandler Ceviz Fidanı fiyatı 18,00 TL'den başlayan fiyatlarla fidansec.com'da. 1200 rakıma kadar dikilen Chandler Ceviz Fidanı özelliklerini öğrenin ve bahçe kurun.

Chandler ceviz fidanı Amerika kökenli olup son yıllarda büyük veya küçük yatırım yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği ceviz fidanı türüdür. Kurallara uygun dikim yapıldığında en çok verim sağlayan chandler ceviz fidanının ticari değeri yüksektir.

Ülkemizdeki yer şekilleri ve iklim şartlarına göre 1000-1200 m rakıma kadar dikilebilirler. %90 yan dallarda meyve tutma özelliği olan chandler ceviz fidanı 4x8, 5x7 ve 6x8 koridor tipi dikime uygun olduğu gibi aynı zamanda 8x4 m, 7x4 m, 7x3,5 m çit dikim sistemine göre de dikilebilir. Çok su tutmayan ve alüvyon topraklarda verimliliği daha iyidir.

Ceviz fidanlarının budaması ilk yıllar içeresinde yapılması gerekmektedir. Susuzluğa dayanan bir tür olsa da, sulama yapılması ile alınan verim artacaktır.

Chandler ceviz fidanının tozlayıcıları olan franquette ve fernette ceviz fidanları ile birlikte dikilmedir. Chandler ceviz fidanı diğer yerli ceviz fidanı çeşitlerine göre daha geç çiçek açtığı için ilkbahar geç donlarından etkilenmez. Chandler ceviz ağacının tomurcuklarındaki verimi %85-90'dır. Chandler ceviz fidanı yarı bodur büyürler ve bu yüzden bodur ceviz fidanı olarakta bilinir.

Kasım-mart ayları arasından dikimleri gerçekleştirilen ceviz fidanları eylül ayının ortalarına doğru hasat edilirler. Chandler ceviz fidanları hastalıklara karşı dayanıklı bir çeşittir. Chandler ceviz fidanı dördüncü yılından itibaren ortalama 20 kg ceviz vermeye başlar. Kuru ve taze olarak tüketilen cevizler ince kabukludur ve kabuğundan kolay ayrılır.