Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

ÜRETİCİDEN FİDAN

Hacı Ömer

Açık Köklü Hacı Ömer Kestane Fidanı 100 cm
Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: HACIOMERKESTANE-100
Açık Köklü Hacı Ömer Kestane Fidanı fidansec.com güvencesi ile kapınızdadır. 100 cm boyundaki kestane ağacı fidanlarımız açık köklü olup dikime hazırdır. Kestane fidanı fiyatlarımız piyasanın altındadır çünkü biz üreticiyiz. Piyasada daha çok tüplü olarak rastladığınız Dünyaca ünlü Hacı Ömer Kestane..
40,00TL
Maraval Kestane Fidanı 2 Yaş (Açık Köklü)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: MARAVALKESTANE-100
Maraval Kestane Fidanı 2 yaşında açık köklü olarak fidansec.com'da çok uygun fiyatlara satıştadır. Maraval Kestane Fidanı ile iri meyveli, meyve kalitesi yüksek kestane bahçeleri kurmak mümkün.Hemen fidansec.com güvencesi Güneş Fidancılık garantisi ile sizde Maraval Kestane Fidanı sipariş vereb..
40,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Hacı Ömer Kestane Fidanı Anadolu kökenlidir. Kış aylarında açık köklü olarak Hacı Ömer Kestane Fidanı satışı gerçekleştirmekteyiz. 700-1800 m rakıma kadar dikilmeye uygundur. Çok fazla yağıştan olumsuz etkilenen Hacı Ömer kestane fidanları, kuraklıktan da kötü etkilenirler.

Hacı Ömer Kestane Fidanı Tozlayıcısı sarı aşılama kestane fidanıdır. Bol verim veren Hacı Ömer kestane fidanlarının meyveleri iri ve ortalama 13-16 gram arasında değişmektedir. 30 dereceye kadar dayanabilen Hacı Ömer kestane fidanlarının gövdesi dik ve uzundur. Ekim ayının ilk haftasında hasat edilir.