Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

AÇIK KÖKLÜ FİDAN TESLİMAT TARİHİMİZ 20 KASIM 2023'TÜR.

Howard

10 Adet Chandler Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Franquette  (AÇIK KÖKLÜ) 10 Adet Chandler Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Franquette  (AÇIK KÖKLÜ)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: 10CHANDLER-1FRANQUETTE
10 adet açık köklü Chandler ceviz fidanını 1 adet tozlayıcı Franquette ile birlikte sizlere özel ambalajlı gönderiyoruz. Fidanlarımız ismine doğru TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ONAYLI sertifikalıdır. Fidan paketimiz hobi bahçesi kurmak isteyenler için oldukça idealdir. 10 metre aralık ile 1 dönüm arsaya ..
605,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: STOKTA YOK
Howard ceviz fidanı pedro melezi olan kaliteli ceviz meyveleri veren bir çeşittir.1400 rakıma kadar dikilen Howard ceviz fidanı %80-90 oranında yan dallarından meyve vermektedir. Howard ceviz fidanı yarı dik gelişir ve tozlayıcıları fernette ve franquettedir.Sık çit şeklinde dikime uygun olan Howard..
32,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Howard Ceviz Fidanı fiyatı 18,00 TL'den başlayan fiyatlarla fidansec.com'da. 1200 rakıma kadar dikilen howard ceviz fidanı özelliklerini öğrenin ve bahçe kurun.

Howard ceviz fidanı pedro melezi olan kaliteli ceviz meyveleri veren bir çeşittir.

1400 rakıma kadar dikilen Howard ceviz fidanı %80-90 oranında yan dallarından meyve vermektedir. Howard ceviz fidanı yarı dik gelişir ve tozlayıcıları fernette ve franquettedir.

Sık çit şeklinde dikime uygun olan Howard ceviz fidanının, Chandler ceviz fidanından 12-15 gün önce meyvesi olgunlaşır. Chandler ceviz çeşidinden daha küçük meyve veren Howard ceviz fidanının meyve ağırlığı ortalama 6-7 gramdır.