Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

ÜRETİCİDEN FİDAN

Lara

10 Adet Chandler Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Franquette  (AÇIK KÖKLÜ) 10 Adet Chandler Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Franquette  (AÇIK KÖKLÜ)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: 10CHANDLER-1FRANQUETTE
10 adet açık köklü Chandler ceviz fidanını 1 adet tozlayıcı Franquette ile birlikte sizlere özel ambalajlı gönderiyoruz. Fidanlarımız ismine doğru TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ONAYLI sertifikalıdır. Fidan paketimiz hobi bahçesi kurmak isteyenler için oldukça idealdir. 10 metre aralık ile 1 dönüm arsaya ..
220,00TL
Lara Ceviz Fidanı Lara Ceviz Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: Lara100
Lara Ceviz Fidanı, Fransa kökenlidir. Yan dallardan yüksek verim sağlayabildiğiniz Lara ceviz fidanı, Fernette ve Franquette türleri ile tozlanmaktadır. Yüksek rakımlı yerlere dikime uygundur. Kuzey yamaçlarına dikilen ceviz fidanında düşük verim gözlenir.İç randıman oranı %45-50 arasındadır. Y..
0,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: NİSANDA STOKTA
Tüplü chandler ceviz fidanı sertifikalı olarak fidansec.com güvencesi Güneş Fidancılık garantisi ile kapınıza kadar teslim edilmekte olup fidanlarımız çok uygun fiyatlara satıştadır.SONBAHAR KAMPANYASISONBAHARA ÖZEL KAMPANYAMIZDA TÜPLÜ CEVİZ FİDANI ADET FİYATIMIZ 30 TL'DİR. 10 ADET VE ÜZERİ TOPLU AL..
19,90TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Lara Ceviz Fidanı fiyatı 18,00 TL'den başlayan fiyatlarla fidansec.com'da. Fransız orjinli 1200 rakıma kadar dikilen Lara Ceviz Fidanı özelliklerini öğrenin ve bahçe kurun.

Yan dallardan yüksek verim sağlayabildiğiniz Lara ceviz fidanı, Fernette ve Franquette türleri ile tozlanmaktadır. Yüksek rakımlı yerlere dikime uygundur. Kuzey yamaçlarına dikilen ceviz fidanında düşük verim gözlenir.

İç randıman oranı %45-50 arasındadır. Yaş aldıkça dönüm başına düşen verim miktarında artış sağlamaktadır. Lara ceviz fidanının meyveleri ortalama 13 gram ağırlığındadır.