Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

AÇIK KÖKLÜ FİDAN TESLİMATLARIMIZ 20 KASIM 2022'DE BAŞLAYACAKTIR.

Kemer

Hacı Ömer Kestane Fidanı (Açık Köklü)
Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: HACIOMERKESTANE-100
Hacı Ömer Kestane Fidanı Açık Köklü olarak fidansec.com güvencesi ile kapınızda. Hacı Ömer Kestane fidanlarımızın kasım ile nisan ayları arasında dikimi yapılır.Hacı Ömer Kestane Fidanı FiyatlarıKestane fidanı fiyatlarımız piyasanın altındadır çünkü biz üreticiyiz.Piyasada daha çok tüplü o..
80,00TL
Işıklar Kestane Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: IŞIKLAR304
Meyveleri orta büyüklükte, kabuk rengi açık yeşil, yuvarlak ve yüzeyi pürüzsüz olan Işıklar kestane fidanları arasında en sık tercih edilen çeşitlerden biridir. Işıklar kestane meyvesi etli olduğu gibi lezzeti oldukça iyidir. Bol verimli bir yapıya sahiptir. Gevşek yapılı topraklarda daha verimli ol..
0,00TL
Kemer Kestane Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: KEMER303
Aydın ve İzmir bölgesinde yetiştiriciliği yapılmaktadır. Meyveleri orta irilikte, meyve kalitesi ve tadı oldukça güzeldir. Depolamaya uygun bir çeşittir. Kestane fidanı  dikilirken fidanın aşı noktası toprağın 2-3 cm üzerinde kalacak şekilde dikilmelidir. Açık köklü fidanların dikiminden önce v..
0,00TL
Maraval Kestane Fidanı 2 Yaş (Açık Köklü)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: MARAVALKESTANE-100
Maraval Kestane Fidanı 2 yaşında açık köklü olarak fidansec.com'da çok uygun fiyatlara satıştadır. Maraval Kestane Fidanı ile iri meyveli, meyve kalitesi yüksek kestane bahçeleri kurmak mümkündür.Maraval Kestane Fidanı SiparişiHemen fidansec.com güvencesi Güneş Fidancılık garantisi ile sizde Ma..
80,00TL
Osmanoğlu Kestane Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: OSMANOĞLU301
Osmanoğlu kestane fidanının ağacı orta kuvvette ve yayvan olarak şekilde gelişir. Meyveleri iyi büyükte olan Osmanoğlu kestane fidanının meyve kalitesi de oldukça yüksektir. Parlak meyve dış yapısı, krem renkli meyve içi diğer cinslerden Osmanoğlu'nu ayırt eden özellikleridir.Bursa Osmanoğlu Kestane..
0,00TL
Sarı Aşı Kestane Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: SARIAŞI300
Bursa Sarı aşı kestane fidanı Anadolu kökenli olup, aşırı soğuklarda -30 dereceye kadar dayanabilen bir çeşittir. Aşırı yağışı sevmeyen sarı aşılama kestane fidanı, ilkbaharın geç ve sonbahar ilk donlarına karşı hassas olurlar. Dünya genelinde 13 farklı kestane fidanı bulunmaktadır. G..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Kemer Kestane Fidanı Anadolu orijinli bir çeşittir. En verimli ve hastalıklara karşı direnci en yüksek olan Kemer kestane fidanı orta irilikte, yumuşak meyveler vermektedir. Meyve kalitesi açısından oldukça yüksek olan çeşit oldukça fazla tercih edilmektedir. 

Kestane fidanı kazık köklü fidanlar grubundandır. Dikim aralıklarına dikkat edilmesi gereken fidanlar için uygun toprak yapısı yumuşak ve geçirgen olmalıdır. 

Kestane bahçesi kurarken dikilecek fidanların aralığı 9-11 m arasında olması gerekir. Fidanlar için açılacak çukur 40-50 cm arasında olmalı ve gübre kullanılmalıdır. 

Çalı formunda büyüyen Kemer kestane fidanları, geç dönem çiçeklenmektedir. 

Sonbahar mevsiminde ekim ayında hasat edilmektedir.