Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

ÜRETİCİDEN FİDAN

Bursa Osmanoğlu

Açık Köklü Hacı Ömer Kestane Fidanı 100 cm
Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: HACIOMERKESTANE-100
Açık Köklü Hacı Ömer Kestane Fidanı fidansec.com güvencesi ile kapınızdadır. 100 cm boyundaki kestane ağacı fidanlarımız açık köklü olup dikime hazırdır. Kestane fidanı fiyatlarımız piyasanın altındadır çünkü biz üreticiyiz. Piyasada daha çok tüplü olarak rastladığınız Dünyaca ünlü Hacı Ömer Kestane..
40,00TL
Işıklar Kestane Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: IŞIKLAR304
Meyveleri orta büyüklükte, kabuk rengi açık yeşil, yuvarlak ve yüzeyi pürüzsüz olan Işıklar kestane fidanları arasında en sık tercih edilen çeşitlerden biridir. Işıklar kestane meyvesi etli olduğu gibi lezzeti oldukça iyidir. Bol verimli bir yapıya sahiptir. Gevşek yapılı topraklarda daha verimli ol..
0,00TL
Kemer Kestane Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: KEMER303
Aydın ve İzmir bölgesinde yetiştiriciliği yapılmaktadır. Meyveleri orta irilikte, meyve kalitesi ve tadı oldukça güzeldir. Depolamaya uygun bir çeşittir. Kestane fidanı  dikilirken fidanın aşı noktası toprağın 2-3 cm üzerinde kalacak şekilde dikilmelidir. Açık köklü fidanların dikiminden önce v..
0,00TL
Maraval Kestane Fidanı 2 Yaş (Açık Köklü)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: MARAVALKESTANE-100
Maraval Kestane Fidanı 2 yaşında açık köklü olarak fidansec.com'da çok uygun fiyatlara satıştadır. Maraval Kestane Fidanı ile iri meyveli, meyve kalitesi yüksek kestane bahçeleri kurmak mümkün.Hemen fidansec.com güvencesi Güneş Fidancılık garantisi ile sizde Maraval Kestane Fidanı sipariş vereb..
40,00TL
Osmanoğlu Kestane Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: OSMANOĞLU301
Osmanoğlu kestane fidanının ağacı orta kuvvette ve yayvan olarak şekilde gelişir. Meyveleri iyi büyükte olan Osmanoğlu kestane fidanının meyve kalitesi de oldukça yüksektir. Parlak meyve dış yapısı, krem renkli meyve içi diğer cinslerden Osmanoğlu'nu ayırt eden özellikleridir.Bursa Osmanoğlu Kestane..
0,00TL
Sarı Aşı Kestane Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: SARIAŞI300
Bursa Sarı aşı kestane fidanı Anadolu kökenli olup, aşırı soğuklarda -30 dereceye kadar dayanabilen bir çeşittir. Aşırı yağışı sevmeyen sarı aşılama kestane fidanı, ilkbaharın geç ve sonbahar ilk donlarına karşı hassas olurlar. Dünya genelinde 13 farklı kestane fidanı bulunmaktadır. G..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Bursa Osmanoğlu Kestane Fidanı Anadolu orijinli olup, ağacı yayvan şekilde büyür. Hastalıklara karşı hassas bir çeşit olan Osmanoğlu kestane fidanı meyvelerinin kalitesi iyidir. Orta iri büyüklükte olan meyveler, kahverengi ve parlaktır.

Osmanoğlu Kestane Fidanı

Bursa Osmanoğlu Kestane Fidanı Tozlayıcıları, Karamehmet ve Firdola olan Osmanoğlu kestane fidanı meyvelerinin olgunlaşabilmesi için toplam 2000-2300 saat arasında sıcaklık alması gerekmektedir. Eylül ayının 3. haftasında hasar edilen Osmanoğlu kestane fidanı sofralık kullanımının yanında kestane şekerlemesi olarakta tüketilir.