Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

ÜRETİCİDEN FİDAN

Serr

10 Adet Chandler Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Franquette  (AÇIK KÖKLÜ) 10 Adet Chandler Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Franquette  (AÇIK KÖKLÜ)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: 10CHANDLER-1FRANQUETTE
10 adet açık köklü Chandler ceviz fidanını 1 adet tozlayıcı Franquette ile birlikte sizlere özel ambalajlı gönderiyoruz. Fidanlarımız ismine doğru TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ONAYLI sertifikalıdır. Fidan paketimiz hobi bahçesi kurmak isteyenler için oldukça idealdir. 10 metre aralık ile 1 dönüm arsaya ..
299,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: TUPLUCHANDLER
Tüplü chandler ceviz fidanı sertifikalı olarak fidansec.com güvencesi Güneş Fidancılık garantisi ile kapınıza kadar teslim edilmekte olup fidanlarımız çok uygun fiyatlara satıştadır.KAMPANYAÖZEL KAMPANYAMIZDA TÜPLÜ CEVİZ FİDANI ADET FİYATIMIZ 40 TL'DİR. HIZLI KARGO%100 ismine doğru aşılı o..
200,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Serr Ceviz Fidanı fiyatı 18,00 TL'den başlayan fiyatlarla fidansec.com'da. İri meyveli, meyve randımanı yüksek Serr Ceviz Fidanı özelliklerini öğrenin ve bahçe kurun.

İthal ceviz türü olan Serr ceviz fidanının yan dallarda meyve verme oranı %30-50 arasındadır. Hasat zamanı erken olan çeşit, iri meyveleri olan Serr ceviz fidanının iç randıman oranı %60'tır. 

Antraknoz hastalığına karşı oldukça hassastır.