Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

ÜRETİCİDEN FİDAN

Ronde

Brand: Güneş Fidancılık Model: 10FERNOR-1FERNETTE
10 adet fernor ceviz fidanını 1 adet tozlayıcı fernette ile birlikte; sizlere özel ambalajlı gönderiyoruz. Fidanlarımız ismine doğru TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ONAYLI sertifikalıdır. Fidan paketimiz hobi bahçesi kurmak isteyenler için oldukça idealdir. 10 metre aralık ile 1 dönüm arsaya rahatlık ile d..
299,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: FERNOR-100-120
Açık köklü fernor ceviz fidanı ismine doğru sertifikalı olarak 1988 yılından günümüzde Balıkesir bölgesinde fidanda güvenin ismi Güneş Fidancılık garantisi, Tarım ve Orman Bakanlığı izni ile üretilmektedir. Fransız menşeili 1800 rakıma kadar dikilebilen fernor ceviz fidanı salkım şeklinde bol m..
29,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: NİSANDA STOKTA
Tüplü fernor ceviz fidanı sertifikalı olarak fidansec.com güvencesi Güneş Fidancılık garantisi ile kapınıza kadar teslim edilmekte olup fidanlarımız yüksek verimlidir. Tüplü(torbalı saksıda) fernor ceviz fidanı çeşitlerimiz çok uygun fiyatlara satıştadır.FERNORDA SONBAHAR KAMPANYASI2020 SEZONU SONBA..
12,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Ronde Ceviz Fidanı fiyatı 18,00 TL'den başlayan fiyatlarla fidansec.com'da. En iyi tozlayıcı çeşiti olarak dikilen Ronde Ceviz Fidanı özelliklerini öğrenin ve bahçe kurun.

Tozlayıcı olarak kullanılan Ronde ceviz fidanı, 7 yaşında polen üretmeye başlayan bir ceviz türüdür.

Dayanıklı bir yapıya sahip olan Ronde ceviz fidanı ilkbahar ve sonbahar donlarına yakalanmadan hasat edilir. Kalite bakımından iyi olan meyvesi küçük ve sarı renklidir.