Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

AÇIK KÖKLÜ FİDAN TESLİMAT TARİHİMİZ 20 KASIM 2023'TÜR.

Ronde

10 Adet Fernor Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Fernette (AÇIK KÖKLÜ) 10 Adet Fernor Ceviz Fidanı 1 Adet Tozlayıcı Fernette (AÇIK KÖKLÜ)
Yeni Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: 10FERNOR-1FERNETTE
10 adet fernor ceviz fidanını 1 adet tozlayıcı fernette ile birlikte; sizlere özel ambalajlı gönderiyoruz. Fidanlarımız ismine doğru TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ONAYLI sertifikalıdır. Fidan paketimiz hobi bahçesi kurmak isteyenler için oldukça idealdir. 10 metre aralık ile 1 dönüm arsaya rahatlık ile d..
605,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: TUPLUFERNOR
Tüplü fernor ceviz fidanı sertifikalı olarak fidansec.com güvencesi Güneş Fidancılık garantisi ile kapınıza kadar teslim edilmekte olup fidanlarımız yüksek verimlidir. Tüplü(torbalı saksıda) fernor ceviz fidanı çeşitlerimiz çok uygun fiyatlara satıştadır.FERNOR KAMPANYASI2022 SEZONU ÖZEL KAMPANYAMIZ..
200,00TL
Fernor Ceviz Fidanı Fernor Ceviz Fidanı
Çok Satılan
Brand: Güneş Fidancılık Model: STOKTA VAR
Açık köklü fernor ceviz fidanı ismine doğru sertifikalı olarak 1988 yılından günümüzde Balıkesir bölgesinde fidanda güvenin ismi Güneş Fidancılık garantisi, Tarım ve Orman Bakanlığı izni ile üretilmektedir. Fransız menşeili 1800 rakıma kadar dikilebilen fernor ceviz fidanı salkım şeklinde bol m..
55,00TL
Ronde de Montignac Ceviz Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: RONDE-DE-MONTIGNAC100
Verimli bir Fransız çeşidi olan Ronde de Montignac ceviz fidanının ağaç gelişimi hızlıdır. Yan dallardaki verim oranı %70-80 arasında değişen Ronde de Montignac ceviz fidanı, Lara, Fernor ve Franquette çeşitlerinin tozlayıcısı olarak kullanılmaktadır.Fidan dikiminde öncelikle 50-60 cm arasında bir ç..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Ronde Ceviz Fidanı fiyatı 18,00 TL'den başlayan fiyatlarla fidansec.com'da. En iyi tozlayıcı çeşiti olarak dikilen Ronde Ceviz Fidanı özelliklerini öğrenin ve bahçe kurun.

Tozlayıcı olarak kullanılan Ronde ceviz fidanı, 7 yaşında polen üretmeye başlayan bir ceviz türüdür.

Dayanıklı bir yapıya sahip olan Ronde ceviz fidanı ilkbahar ve sonbahar donlarına yakalanmadan hasat edilir. Kalite bakımından iyi olan meyvesi küçük ve sarı renklidir.