Dışarıda kalabalık ortamlarda reklam yapılmak amacıyla tanıtım standı kullanılmaktadır. Bu standların kullanılması ile birlikte etkili bir reklam yapılması mümkün olmaktadır. Tanıtım standları farklı modeller olarak sunulmaktadır. Öncelikle bu standların kullanımı tanıtımı yapılacak olan ürün veya hizmetlerin en iyi şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Bu standların kare, oval, fasulye şeklinde modelleri bulunmaktadır. Bu isimler standların şekline göre bulunmaktadır.

Tanıtım standları dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Her türlü hava şartlarına uygun olarak bu ürünler tasarlandığı için dışarıda, caddelerde, fuar alanlarında tanıtım standları kullanılmaktadır. Bu standlar yerleştirildiği noktada üzerine tanıtımının ve reklam yapılacağı tasarımlar yapıştırılmaktadır. Standların arka kısmında ise bu standa görevli olan ve tanıtımı yapan kişiler bulunmaktadır.

Tanıtım Standı Modelleri

Tanıtım için kullanılan standlar alt kısımda kare, oval veya fasulye şeklinde tasarlanmaktadır. Bu standlar farklı mekanlara götürülerek buralarda kullanılabilmektedir. Tanıtım standı özellikle kalabalık ortamlarda yapılan tanıtımlarda bu standlar oldukça etkilidir. Stand etrafından bulunan kişilere reklam yapılmaktadır.  Bu standlar hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için https://bayraksantekstil.com.tr/tanitim-standi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.