Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

AÇIK KÖKLÜ FİDAN TESLİMAT TARİHİMİZ 20 KASIM 2023'TÜR.

Muğla Nurlu

Brand: Güneş Fidancılık Model: STOKTA YOK
Ferraduel Badem Fidanı diş bademi olarak bilinen ince kabuklu meyve kalitesi yüksek piyasada en çok rağbet gören tozlayıcı badem fidanı çeşididir. Fidansec.com güvencesi ile fidanlarınızı kapınıza kadar özel ambalaj ile gönderiyoruz. Fidanlarımız 1988 yılından günümüze faaliyet gösteren Güneş Fidanc..
300,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: FERRAGNES-80
Ferragnes badem fidanı aşılı olarak üretilmektedir. Tüplü olarak özel poşetinde dikime hazır halde saksılı gönderilen bu fidanımız Diş Bademi olarak halk arasında bilinmektedir. 1200 rakıma kadar dikilebilen ferragnes badem fidanı ile birlikte tozlayıcı çeşit ferraduel dikilmelidir. Diş ile kab..
300,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: 9FERRAGNES-1FERRADUEL
9 Adet Ferragnes badem fidanını 1 Adet tozlayıcı Ferraduel badem fidanı ile birlikte sizlere özel ambalaj ile birlikte özel seramızdan direk üreticiden gönderiyoruz. Hobi bahçesi kurmak isteyenler için ideal olan paketimiz 11 dönüm araziye 10*10 metre aralıklarla dikilmektedir.Fidanlarımız 1988 yılı..
600,00TL
Bertina Badem Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: BERTİNA200
Bertina Badem Fidanı, İspanyol kökenli bir çeşittir. Verimli bir tür olan Bertina badem fidanının gelişimi hızlıdır.Bertina badem fidanlarının dikiminden sonra ağaçlara verilecek şekil iki yıl içerisinde yapılmalıdır. Badem fidanında kalın dal kesimi yapmamanız gerekmektedir.Badem fidanı yetiştirici..
0,00TL
Datça Ak Badem Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: DATÇAAKBADEM302
Datça Ak Badem Fidanı Datça kökenli bir badem fidanı çeşididir. Datça Ak Badem çeşidi hem iç olarak hem de çağlalık olarak satışı yapılabilen ve tüketilebilen bir türdür. Orta irilikte meyve veren tür, yüksek rakımı olmayan her bölgede kolayca yetiştirilebilmektedir. 400-1600 m rakım arası..
0,00TL
Drake Badem Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: DRAKE204
Drake Badem Fidanı Orta geç meyve veren bir badem türüdür. Drake Badem Fidanı diğer türlere göre polen miktarı daha fazladır. Tozlayıcı fidan çeşidi Nonpariel badem fidanıdır. 400-1600 metre rakıma kadar yetişebilen badem fidanlarından açık köklü badem fidanları kasım ve nisan ay..
0,00TL
Guara Badem Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: GUARA305
Guara Badem Fidanı taş bademi grubundan bir fidan çeşididir. Tuono badem çeşidi ile benzerlik gösteren Guara badem çeşidinin iç randımanı %35 civarındadır. Geç çiçeklenen tür, %15-20 arasında bir ikiz oranına sahiptir. Sık dikimin tercih edilmediği badem fidanları 6x6 veya 6x7 m dikimine u..
0,00TL
Muğla Nurlu Badem Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: MUĞLA-NURLU205
Muğla Nurlu Badem Fidanı, hem çağlalık hem de iç badem olarak satışa sunulabilen çeşitler arasındadır. Endemik bir badem çeşidi olan Muğla Nurlu Badem, erken çiçeklenir ve meyveleri çabuk olgunlaşır. Meyve boyutları iri olan çeşit, oldukça sulu ve lezzetlidir. E vitamini bakımından zengin ..
0,00TL
Nonpareil Badem Fidanı Nonpareil Badem Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: NONPAREİL202
Amerika'da en çok tercih edilen çeşitlerden biri olan Nonpareil badem fidanı, elle kırılabilen badem türlerinden biri olup iç badem kalitesi yüksektir. Son zamanlarda yetiştiriciliği artan türün iç randımanı %60-70 oranında olup çift badem oranı %5-10 arasında değişmektedir. 6x6 veya 6x7 m diki..
0,00TL
Teksas Badem Fidanı Teksas Badem Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: TEKSAS208
Teksas Badem Fidanı yaygın olarak tercih edilen çeşitlerden biridir. 400-1600 metre rakım arasında yetiştirilen Teksas badem fidanı, geç çiçeklenen bir türdür ve bütün çiçekleri aynı zamanda açmaz. Mevsim soğuklarından az derecede etkilenir ve verimliliği orta düzeydedir. İç badem kalitesi orta..
0,00TL
Tuono Badem Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: TUONO209
Tuono Badem Fidanı İtalyan orjinli olup verimi yüksek bir fidan türüdür. İç badem kalitesi iyi olan türün meyveleri iridir. %40'lık iç verim oranına sahip Tuono badem fidanının ikiz badem oranı %15-30 civarındadır. Ağaçları hızlı verime yatar ve geç çiçeklendiği için erken donlardan etkilenmeme..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Muğla Nurlu Badem Fidanı, hem çağlalık hem de iç badem olarak satışa sunulabilen çeşitler arasındadır. 

Endemik bir badem çeşidi olan Muğla Nurlu Badem, erken çiçeklenir ve meyveleri çabuk olgunlaşır. Meyve boyutları iri olan çeşit, oldukça sulu ve lezzetlidir. E vitamini bakımından zengin olan tür, ocak-şubat aylarında çiçek açarken mart ayına doğru çağla olarak tüketilebilir. Temmuz ayında süt badem olarak ağustos ve eylül aylarında ise kuru badem olarak toplanır.