Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

AÇIK KÖKLÜ FİDAN TESLİMAT TARİHİMİZ 20 KASIM 2023'TÜR.

Guara

Brand: Güneş Fidancılık Model: STOKTA YOK
Ferraduel Badem Fidanı diş bademi olarak bilinen ince kabuklu meyve kalitesi yüksek piyasada en çok rağbet gören tozlayıcı badem fidanı çeşididir. Fidansec.com güvencesi ile fidanlarınızı kapınıza kadar özel ambalaj ile gönderiyoruz. Fidanlarımız 1988 yılından günümüze faaliyet gösteren Güneş Fidanc..
300,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: FERRAGNES-80
Ferragnes badem fidanı aşılı olarak üretilmektedir. Tüplü olarak özel poşetinde dikime hazır halde saksılı gönderilen bu fidanımız Diş Bademi olarak halk arasında bilinmektedir. 1200 rakıma kadar dikilebilen ferragnes badem fidanı ile birlikte tozlayıcı çeşit ferraduel dikilmelidir. Diş ile kab..
300,00TL
Brand: Güneş Fidancılık Model: 9FERRAGNES-1FERRADUEL
9 Adet Ferragnes badem fidanını 1 Adet tozlayıcı Ferraduel badem fidanı ile birlikte sizlere özel ambalaj ile birlikte özel seramızdan direk üreticiden gönderiyoruz. Hobi bahçesi kurmak isteyenler için ideal olan paketimiz 11 dönüm araziye 10*10 metre aralıklarla dikilmektedir.Fidanlarımız 1988 yılı..
600,00TL
Bertina Badem Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: BERTİNA200
Bertina Badem Fidanı, İspanyol kökenli bir çeşittir. Verimli bir tür olan Bertina badem fidanının gelişimi hızlıdır.Bertina badem fidanlarının dikiminden sonra ağaçlara verilecek şekil iki yıl içerisinde yapılmalıdır. Badem fidanında kalın dal kesimi yapmamanız gerekmektedir.Badem fidanı yetiştirici..
0,00TL
Datça Ak Badem Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: DATÇAAKBADEM302
Datça Ak Badem Fidanı Datça kökenli bir badem fidanı çeşididir. Datça Ak Badem çeşidi hem iç olarak hem de çağlalık olarak satışı yapılabilen ve tüketilebilen bir türdür. Orta irilikte meyve veren tür, yüksek rakımı olmayan her bölgede kolayca yetiştirilebilmektedir. 400-1600 m rakım arası..
0,00TL
Guara Badem Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: GUARA305
Guara Badem Fidanı taş bademi grubundan bir fidan çeşididir. Tuono badem çeşidi ile benzerlik gösteren Guara badem çeşidinin iç randımanı %35 civarındadır. Geç çiçeklenen tür, %15-20 arasında bir ikiz oranına sahiptir. Sık dikimin tercih edilmediği badem fidanları 6x6 veya 6x7 m dikimine u..
0,00TL
Muğla Nurlu Badem Fidanı
Yeni STOKYOK
Brand: Güneş Fidancılık Model: MUĞLA-NURLU205
Muğla Nurlu Badem Fidanı, hem çağlalık hem de iç badem olarak satışa sunulabilen çeşitler arasındadır. Endemik bir badem çeşidi olan Muğla Nurlu Badem, erken çiçeklenir ve meyveleri çabuk olgunlaşır. Meyve boyutları iri olan çeşit, oldukça sulu ve lezzetlidir. E vitamini bakımından zengin ..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Guara Badem Fidanı taş bademi grubundan bir fidan çeşididir. Verimi yüksek badem bahçesi kurmak için Guara Badem Fidanı sipariş verebilirsiniz.

Tuono badem çeşidi ile benzerlik gösteren Guara badem çeşidinin iç randımanı %35 civarındadır. Geç çiçeklenen tür, %15-20 arasında bir ikiz oranına sahiptir. 

Erken meyveye yatan Tuono, her yıl düzenli olarak verim vermektedir. Kendisiyle tozlanan çeşitlerden biri olan Guara badem fidanları ile geniş bahçeler kurabilirsiniz. 

Sık dikimin tercih edilmediği badem fidanları 6x6 veya 6x7 m dikimine uygundur. Kare ya da eğimi olan arazilerde çapraz dikim uygulanmalıdır. Kış ayları soğuk geçen bölgelerde dikimler mart ayında yapılabilir. Ilıman bölgelerde ise ocak ayında dikime başlanabilir. Fidan dikimi için açılacak çukurların 70-80 cm derinliğinde ve genişliğinde olması gerekir. Fidanların aşılı kısımlarının toprak altında kalmamasına dikkat edilmelidir.